Klientu atsauksmes

LED Aktualitātes

LED spuldze ar 16 miljonu krāsu variācijām

LED spuldze ar 16 miljons krāsu variācijām? Jā tiešām, Philips ir radījis šādu LED spuldzi un  to ir iespējams darbināt izmantojot Apple un Android viedtālruņus.

Šis Philips ražotais jaunais LED ar nosaukumu Hue izmanto dažādu LED sajaukumu, lai varētu iegūt 16 miljonus dažādu krāsu variāciju. Hue izmantotāji, to varēs kontrolēt izmantojot Apple un Android viedtālruņus vai speciālas tabletes, kas būs piekonektētas spuldzei izmantojot uz ZigBee balstītu bezvadu internetu.

Inovācija un funkcionalitāte:

  • Hue izmantošana ir gan inovatīva, gan praktiska. Patērētājs var ieslēgt gaismu izmantojot pulti, piemēram, pirms ierašanās mājās tumšā nakts stundā. Hue gaismu izmantojot aplikāciju var regulēt dažādām vajadzībā un noskaņām – lasīšanai, darbam, enerģijai un relaksācijai. Hue pozitīvi ietekmē cilvēka labsajūtu kā arī piedāvā ērtības un pozitīvi ietekmē veselību.
  • Patērētāja ērtībām produkts sevī ietver aktivitāšu indikatoru, piemēram, ja kādam ir jādodas agrāk prom, tad gaisma automātiski ieslēgsies kādā konkrētā patērētāja iestādītā laikā.
  • Hue ir daudzi veidi krāsu toņu kontrolēšanai, viens no veidiem ir fotogrāfiju atmiņa. Patērētājs var izmantot fotogrāfiju savā viedtālrunī, lai iestādītu atbilstošu krāsu telpā, piemēram, izmantojot bildi ar saulrietu, iespējams telpā iestādīt tieši tādas pašas krāsas gaismu.
  • Kombinācijā ar viedtālruni Hue var darboties arī kā modinātājs. Hue var arī sinhronizēt ar filmu, ko skatāties, piemēram, ja filmā ir redzamas baisas ainas, arī telpas nokrāsa kļūs tumša, ja filmā tiek parādīta gaiša diena, arī telpa kļūs gaiša.
  • Hue izmanto trīs LED sajaukumu – laima zaļo, sarkani oranžo, un karalisko zilo. Hue izstaro 600 lm un ir ekvivalenta 50 W kvēlspuldzei. LED bāzes Hue patērē tikai 8,5 W.